Výživové poradenství

Máte nějaké zdravotní potíže? Jste často unavení? Chcete zhubnout? Potřebujete poradit, jaké potraviny máte jíst při Vašem onemocnění?

Snažíme se, aby Vaše léčba u nás byla komplexní. Chceme Vás naučit co potřebuje Vaše tělo, jak po fyzické, tak i po psychické stránce a jak se zaměřit zdravým stravováním na podporu metabolismu, na odstranění přetěžování některých orgánů, na uvedení práce orgánů i vašeho těla do rovnováhy a jak podpořit imunitní systém.

Co můžete při konzultaci očekávat?
Při prvním setkání očekávejte hodně otázek. Zajímají nás Vaše představy a cíle, Váš současný zdravotní stav, ale i potíže v minulosti, Váš jídelníček, práce, sport, koníčky.

Vše zhodnotíme a doporučíme změny ve Vašem jídelníčku a domluvíme se na dodržování určitých pravidel. Určitě Vás nebudu nutit počítat kalorie. Mám výbornou zkušenost, že zhubnout lze i bez toho. Dostanete návrh nového jídelníčku, doporučení vhodných a nevhodných potravin, doporučení vhodných suplementů (doplňků výživy).

Na další návštěvě se domluvíme za 3-4 týdny od prvního sezení. Zhodnotíme k jakým změnám došlo a jak dále postupovat.

Jaká je cena za tyto služby?
Změnu Vašeho životního stylu Vás naučím na 6 sezeních (celkem 6 hodin) během půl roku za 3000,-Kč. Pokud máte zájem jen o jednorázové sezení, bude Vás stát 550,- Kč.

Jak se objednat?

  • Osobně
  • Objednat se můžete přímo u nás osobně v ordinaci v budově Polikliniky v Holešově

  • Telefonicky na číslech:
  • Kontakt pro ambulanci : 725 814 334
    Kontakt pro rehabilitaci v domácí péči: 606 056 333